ახალაშენებული სახლები მადრიდში, როგორც წესი, მოიცავს მცირე მიწის ნაკვეთს. სწორედ ასეთია ეს ახალი შენობა მადრიდის ჰორტალესას რაიონში. შენობაში განთავსებულია შვიდი ბინა და შესაბამისად, მუნიციპალური რეგულაციების შესაბამისად, საჭიროა შვიდი საპარკინგე ადგილი.
შიდა ეზო მხოლოდ 3 ტრადიციული საპარკინგე ადგილისთვის იყო გათვლილი და ამდენად ვერ აკმაყოფილებდა პროექტზე დაკისრებულ მოთხოვნებს. სამშენებლო კომპანია დაეყრდნო KLAUS Multiparking MultiBase 2072i Outdoor მექანიკურ სისტემას. ერთი ორმაგი (4 მანქანისთვის) და ერთი ერთჯმაგი (2 მანქანისთვის) პარკერის საშუალებით, სადგომების რაოდენობა გაორმაგდა – 3 ტრადიციული ადგილიდან სულ 6-მდე, რითაც შესრულდა რეგულაციები.
პარკინგის სისტემის გალვანიზებული ზედაპირი შესაძლებელს ხდის მის ღია სივრცეში ინსტალაციას.
ჩვენ თავაზობთ გერმანულ, მაღალტექნოლოგიურ პარკინგის სისტემებს, რომლებიც საშუალებას გაძლევთ არსებული ფართის ფარგლებში გაზარდოთ პარკინგის ტევადობა.
• მთავარი
• პროდუქცია
• ჩვენ შესახებ
• შეარჩიე პროდუქტი
• პროექტები
• კონტაქტი
• წესები და პირობები
• კონფიდენციალურობის პოლიტიკა
[email protected]+995 551 33 55 84
ი. აბაშიძის #34-36, თბილისი, საქართველო
© 2025 ParkStack. ყველა უფლება დაცულია.
• /
გაქვს პროექტის იდეა? დაგვიკავშირდი
ჩვენ აქ ვართ, რათა ვუპასუხოთ თქვენს კითხვებს, მოგაწოდოთ შეთავაზებები და დაგეხმაროთ თქვენი პარკირების პროექტირებაში.

MultiBase 2072i Outdoor in Madrid
Newly-built party-wall buildings normally consist of a plot of land with a short facade. This is the case of this newly-built building in the district of Hortaleza in Madrid. The building features seven dwellings and is therefore required to have seven parking spaces in order to comply with municipal regulations.
The inner courtyard was only designed for 3 conventional parking spaces and therefore proved insufficient to meet the requirements placed on the project. The building developer decided on the KLAUS Multiparking MultiBase 2072i Outdoor mechanical parking system. With a double parker (for 4 cars) and a single parker (for 2 cars), the parking space capacity was doubled from 3 conventional parking spaces to a total of 6 parking spaces, thereby complying with the building regulations. The galvanised finish of the parking system allows it to be installed outdoors.